Home / Haberler / Duyurular : Castrol Ailesi Ankara’da Buluştu
Castrol olarak, iş ortaklarımızla düzenli olarak buluşmaktan büyük keyif duyuyoruz. 16 Kasım’da Ankara JW Marriott Otel’de gerçekleştirdiğimiz Ankara Özel Gecesi’nde 400 müşterimizi ağırlayarak, onlara markamızın global vizyonunu ve yeni ürünleriyle ilgili detayları aktarma fırsatı bulduk. Özlem Yıldız’ın sunumu ve Bülent Sertaş’ın şarkılarıyla renklenen gecede müşterilerimiz hem sektördeki ve Castrol Dünyası’ndaki son gelişmeleri yakından görme şansı yakaladılar hem de unutamayacakları bir gece geçirdiler.
Günümüzün yoğun dur-kalk trafiğinin getirdiği motor aşınmalarına karşı geliştirilen Castrol Magnatec Stop Start ürününü ilk kez müşterilerimizle buluştuğu etkinlik, ürünlerimizin üstün teknolojisinin ve faydalarının anlatıldığı demo alanında başladı.
Yoğun dur-kalk trafiğini ön plana çıkaran ‘Castrol Magnatec Stop Start’ tünel,nden geçerek demo alanına giren müşterilerimiz, özel olarak hazırlanmış ürün standlarını inceleyerek Castrol Info Team ekiplerinin sunumlarını izleyip ürünlerimizin sapladığı faydaları deneyimlediler.
Demo alanının ardından gece balo salonunda devam etti. Karanlık altında izlenen, ses ve ışık gösterileriyle desteklenen ‘Blackout’ videosu ve markamızın geçmişten bugüne taşıdığı marka mirasını anlatan kısa film büyük ilgi topladı. filmerin hemen ardından sahneyi Özlem Yıldız aldı.

Marka vizyonumuzu müşterilerimize anlattık.

Özlem Yıldız’ın sunumuyla gerçekleşen gecede sahne alan ilk konuşmacı Castrol Türkiye ve Orta Asya Satış Müdürü Kerim Kermen oldu. Kermen, markamızın geçmişten bugüne taşıdığı marka mirasını ve bu mirası yeni projelerimizle nasıl daha ileriye taşıyacağımızı müşterilerimizle paylaştı.

Ardından sahneye çıkan Castrol Türkiye ve Orta Asya Pazarlama Müdürü Aslı Yetkin Karagül, motor yağı pazarı hakkında genel bir değerlendirme yaptıktan sonra markamızın pazarlama alanındaki vizyoner ve öncü hamlelerini anlattı. Büyük ilgi ile takip edilen konuşmanın sonunda, Castrol Usta Eller ailesinin 10 bininci üyesi olan Tolga Mirza’ya özel bir hediye takdim etti.
Sonrasında sahneye çıkan Türkiye Distribütör Satışlar Müdürü Selim √áim, markamızın üstün satış performanısın detaylarını ve gelecekteki hedeflerimizi salondaki Castrol ailesi üyeleriyle paylaştı.
Castrol olarak 2016 yılında da iş ortaklarımızla beraber koyduğumuz yüksek hedefleri gerçekleştirmek için çalışacak ve sınırları zorlamaya devam edeceğiz.

Copyright © 2018 Bilginler Turizm İnş. ve Ticaret A.Ş.
Hand Crafted by Triceps